Anasayfa >   HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Webhes, web tasarım ve web yazılım projelerini inovatif düzeyde geliştirilmesini amaçlayan bir platformdur. Yazılım uzmanlarımız, geliştirilen projelerinizi en kısa sürede ve en uygun maliyet ile sizlere ulaştırır.

Günümüz şartlarında bir kuruluşun web sitesine sahip olması artık bir ihtiyaç olmaktan öteye giderek zorunluluk halini almıştır. Fakat bir web sitesi almak istediğimizde kişiselleştirilmiş fiyat politikası ve bu fiyatlardaki dengesizlik zihin karışıklığına neden olmaktadır. Bu da web sitesi satın alma aşamasında içinden çıkılmaz sorunların temelini oluşturmaktadır.

Webhes'in temel amacı tüm web sitesi hizmeti almak isteyen kişi ve kuruluşlara istedikleri özelliklerde bir web sitesinin net maliyetini sunmaktır. İleri düzey kod yapısı üstüne inşa edilmiş bir web sitesini size en uygun maliyetle sunar ve sizi gereksiz harcamalardan uzak tutar.

Webhes Uygun Bütçe ve Yüksek Kalite İkilisini Nasıl Tamamlıyor ?

Web siteleri; haber, resim galerisi ve referanslar gibi bir çok modüler yapıdan oluşmaktadır. Bu modüler yapı işlevselliği arttırmak gibi avantajları sağlarken, maliyeti arttırmak gibi de bir dezavantaja sahiptir. Her kişinin ve kuruluşun web sitelerinde kendine özgü bir modüler yapıya ihtiyacı vardır. Örneğin bir firma referanslarını müşterilerine gösterme gereği duyarken diğeri buna ihtiyaç duymaz. Fakat web sitesi satın alırken fiyatlandırma aşamasında bu detaylara zaman ayrılmasının güç olmasından dolayı sektöre ve site türüne göre bir maliyet belirlenir. Gereksiz bir modüler yapı, yüksek maliyetli bir web sitesine sahip olmanıza neden olur ve daha da kötüsü hiç bir zaman kullanmayacağınız bir özelliğe sizi ücret ödemek zorunda bırakır. Webhes'de işler pek de böyle yürümez. Modüllerinizi kendiniz seçerek bütçenize uygun istediğiniz özelliklerde bir web sitesine hemen sahip olursunuz.

Webhes Nasıl Çalışır ?

Webhes fiyat hesaplayıcımıza ulaşarak hesapladığınız net fiyatınızı ve seçtiğiniz özellikleri uzmanlarımıza gönderdiğiniz takdirde hemen size ulaşırız. Size ulaşan uzmanlarımız detayları sunarak aklınızdaki tüm soru işaretlerini kaldırır. 

Ücretli ek özelliklerin dışında dinamik bir web sitesinin sahip olması gereken onlarca ücretsiz özellik de sizlere hediye olarak sunulmaktadır. Siz de fazla zaman kaybetmeden Hemen Fiyatınızı Hesaplayın !

Webhes ® 2017 ~ Devsoft tarafından geliştirilmiştir.