Anasayfa >   HİZMETLERİMİZ  >  E-TİCARET SİTELERİ

E-Ticaret Siteleri

E-ticaret dünya genelinde her geçen gün hacmini arttırmaktadır. 2017 yılının son çeğreğinde dünya geneli e-ticaretin hacmi 2 trilyon dolar seviyelerine kadar yükselmiştir. Ülkemizde de bu hacim çok uç seviyelere ulaşmış ve hatta bir çok fiziksel mağaza zinciri e-ticaret yolunu tercih ederek fiziksel mağaza sayılarını azaltma yoluna gitmişlerdir.

E-ticaret bir çok avantajı da yanında getirmektedir. Çalışan ve stok maliyetlerini büyük ölçüde azaltması bunların en başında gelen avantajlardandır. 

Bir e-ticaret sitesine sahip olmak sanıldığının aksine çok basittir. Webhes mühendisleri e-ticaret sitesi kurulum aşamalarının tüm seviyelerinde size destek olmaktadır. 

Php dili ile kodlanmış yeni nesil dinamik e-ticaret sitesi alt yapımız internet üzerinden kredi kartı ve kapıda ödeme yöntemleriyle satışlarınızda en büyük rolü üstlenmektedir.

Sunduğunuz ürünün piyasadaki pazar durumu ve bu ürünün hangi aşamalarda müşteriye sunulması gerektiği gibi tüm stratejik detayları sitenizinle paylaşıyor ve yüksek prestijli e-ticaret sitenizin anahtar teslim kurulumunu gerçekleştiriyoruz.

Webhes ® 2017 ~ Devsoft tarafından geliştirilmiştir.